Vzdělávací akce

Citadela

  • Zveřejněno údajů: 33%
  • Pořadatel: Junák - český skaut
  • Počet dní: 15
  • Email: citadela.skauting@gmail.com
  • Telefon:
  • Webové stránky akce: https://citadela.junak-jihocesky.cz
  • Kde se přihlásit:
  • Stav přihlašování:
  • Instruktoři
  • Vůdcovská zkouška či kurz (VZ, VK)
  • Čekatelská zkouška či kurz (ČZ, ČK)
  • Další vzdělávací akce
Fotografie
Člen týmu
Pozice na kurzu
Kvalifikace
Zaměření instruktora na akci
Skautská praxe
Profesní zkušenosti
Absolvované kurzy
Daňhová Veronika (Pěnkava)
Stálý instruktor
Vůdcovská zkouška, Instruktorská kvalifikace
Vůdcovská zkouška, Instruktorská kvalifikace
Jechová Šárka (Mája)
Stálý instruktor
Vůdcovská zkouška, OČK příroda a ekologie [historické]
Vůdcovská zkouška, OČK příroda a ekologie [historické]
Prokeš Josef (Křik)
Stálý instruktor
Vůdcovská zkouška, Instruktorská kvalifikace, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, OČK psychologie
Vůdcovská zkouška, Instruktorská kvalifikace, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, OČK psychologie
Lesní školka - podzim 2019 (2019), Lesní školka 2019 - Jak (pře)žít? (2019)
Prokeš Vojtěch (Vojta)
Stálý instruktor
Vůdcovská zkouška, Instruktorská kvalifikace, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, OČK pedagogika, OČK metodika, OČK vedení oddílu
Vůdcovská zkouška, Instruktorská kvalifikace, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, OČK pedagogika, OČK metodika, OČK vedení oddílu
Poradní skála 2017 (2017), Lesní školka 2019 - Jak (pře)žít? (2019)
Smrčka Jan (Čáp)
Stálý instruktor
Vůdcovská zkouška, Instruktorská kvalifikace, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, OČK pedagogika, OČK metodika, OČK vedení oddílu, OČK táboření [historické], OČK kultura a estetika [historické], OČK tělesná výchova a sport [historické], OČK táboření a bezpečnost, Garant OČK (do: 7.9.2022)
Vůdcovská zkouška, Instruktorská kvalifikace, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, OČK pedagogika, OČK metodika, OČK vedení oddílu, OČK táboření [historické], OČK kultura a estetika [historické], OČK tělesná výchova a sport [historické], OČK táboření a bezpečnost, Garant OČK (do: 7.9.2022)
Semináře pro vedoucí a rovery Prahy 6 (2018), Lesní školka 2019 - Jak (pře)žít? (2019), VLK Velká Morava 2019 (2019)
Šelepová Iveta (Fifi)
Stálý instruktor
Vůdcovská zkouška, Instruktorská kvalifikace, OČK metodika, OČK kultura a estetika [historické], OČK tělesná výchova a sport [historické], OČK právo
Vůdcovská zkouška, Instruktorská kvalifikace, OČK metodika, OČK kultura a estetika [historické], OČK tělesná výchova a sport [historické], OČK právo
VLK Falconeri 2017 (2017), Zvostra! 2017 (2017), Zvostra! 2017 (2017), ČLK Ohitika 2018 (2018), ČLK Ohitika 2018 (2018), Lesní školka - podzim 2019 (2019), POČIN - seminář pro revizory (2019), VLK Falconeri 2019 (2019), VLK Falconeri 2019 (2019)
Kohoutová Vendula (Větev)
Instruktor elév / člen týmu
Vůdcovská zkouška
Vůdcovská zkouška
Quo Vadis 2017 (2017)
Orlová Zuzana (Zuzka)
Instruktor elév / člen týmu
Vůdcovská zkouška, Vůdcovská zkouška
Vůdcovská zkouška, Vůdcovská zkouška
Starcová Jana (Ronja)
Instruktor elév / člen týmu
Vůdcovská zkouška
Vůdcovská zkouška
ČLK Světluškovský lesní kurz 2017 (2017), VLK Ursus 2018 (2018), ČLK Světluškovský lesní kurz 2019 (2019)
Šimek Michal (Dukát)
Instruktor elév / člen týmu
Vůdcovská zkouška, OČK myšlenkové základy a historie skautingu
Vůdcovská zkouška, OČK myšlenkové základy a historie skautingu
Lesní škola PROTOS (2017), Setkání vůdců Jihočeského kraje (2017)
Veselá Michaela (Méďa)
Instruktor elév / člen týmu
Vůdcovská zkouška, OČK zdravověda
Vůdcovská zkouška, OČK zdravověda
Šmajcl Zdeněk (Čipera)
Externista
Vůdcovská zkouška, OČK hospodaření
Vůdcovská zkouška, OČK hospodaření
Volf Martin (Fofl)
Externista
Vůdcovská zkouška, Organizační zkouška, Instruktorská kvalifikace, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, OČK metodika, OČK vedení oddílu, OČK organizace, OČK právo
Vůdcovská zkouška, Organizační zkouška, Instruktorská kvalifikace, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, OČK metodika, OČK vedení oddílu, OČK organizace, OČK právo
Zvostra! 2017 (2017), Zvostra! 2017 (2017), Ejhle 2018 (2018), Ejhle 2018 (2018)
Vokoun Petr (Medvěd)
Servis tým
Vůdcovská zkouška
Vůdcovská zkouška

Vůdcovská zkouška či kurz (VZ, VK)

Kapacita: obsazeno / 12 míst celkem
Uzávěrka přihlašování:
Stav přihlašování: Obsazeno
Vedoucí akce: Smrčka Jan (Čáp)
Termín
Umístění
15.8.2019-18.8.2019
Lužnická plovárna, Tábor 1, Jihočeský kraj
15.8.2019-18.8.2019
Lužnická plovárna, Tábor 1, Jihočeský kraj
24.1.2020-26.1.2020
Strakonice, Strakonice 1, Jihočeský kraj
24.1.2020-26.1.2020
Strakonice, Strakonice 1, Jihočeský kraj
17.4.2020-19.4.2020
Švýcarák
17.4.2020-19.4.2020
Švýcarák
25.10.2019-29.10.2019
Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj
25.10.2019-29.10.2019
Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj
15.8.2019-18.8.2019
Lužnická plovárna, Tábor 1, Jihočeský kraj
25.10.2019-29.10.2019
Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj
24.1.2020-26.1.2020
Strakonice, Strakonice 1, Jihočeský kraj
17.4.2020-19.4.2020
Švýcarák

Čekatelská zkouška či kurz (ČZ, ČK)

Kapacita: obsazeno / 20 míst celkem
Uzávěrka přihlašování:
Stav přihlašování: Volno
Vedoucí akce: Smrčka Jan (Čáp)
Termín
Umístění
15.8.2019-18.8.2019
Lužnická plovárna, Tábor 1, Jihočeský kraj
15.8.2019-18.8.2019
Lužnická plovárna, Tábor 1, Jihočeský kraj
24.1.2020-26.1.2020
Strakonice, Strakonice 1, Jihočeský kraj
24.1.2020-26.1.2020
Strakonice, Strakonice 1, Jihočeský kraj
17.4.2020-19.4.2020
Švýcarák
17.4.2020-19.4.2020
Švýcarák
25.10.2019-29.10.2019
Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj
25.10.2019-29.10.2019
Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj
15.8.2019-18.8.2019
Lužnická plovárna, Tábor 1, Jihočeský kraj
25.10.2019-29.10.2019
Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj
24.1.2020-26.1.2020
Strakonice, Strakonice 1, Jihočeský kraj
17.4.2020-19.4.2020
Švýcarák

Další vzdělávací akce

Kapacita: obsazeno / 12 míst celkem
Uzávěrka přihlašování:
Stav přihlašování: Volno
Vedoucí akce: Smrčka Jan (Čáp)
Termín
Umístění
15.8.2019-18.8.2019
Lužnická plovárna, Tábor 1, Jihočeský kraj
15.8.2019-18.8.2019
Lužnická plovárna, Tábor 1, Jihočeský kraj
24.1.2020-26.1.2020
Strakonice, Strakonice 1, Jihočeský kraj
24.1.2020-26.1.2020
Strakonice, Strakonice 1, Jihočeský kraj
17.4.2020-19.4.2020
Švýcarák
17.4.2020-19.4.2020
Švýcarák
25.10.2019-29.10.2019
Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj
25.10.2019-29.10.2019
Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj
15.8.2019-18.8.2019
Lužnická plovárna, Tábor 1, Jihočeský kraj
25.10.2019-29.10.2019
Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj
24.1.2020-26.1.2020
Strakonice, Strakonice 1, Jihočeský kraj
17.4.2020-19.4.2020
Švýcarák